Ana içeriğe atla

Değerli Öğrencilerimiz;

2020/2021 Akademik yılında faydalanmak üzere başvuru ve tercih işlemlerini tamamladığınız başvurularınız, incelenmiş ve sonuçlandırılmıştır.

  • Ekteki listede yerleştirme bilgileri yazılı olan öğrencilerimiz bu haklarından vazgeçmek isterlerse 27.03.2020 tarihine kadar farabi@subu.edu.tr mail adresine, sabis maillerinden giriş yaparak isimlerini, öğrenci numaralarını ve Farabi hareketliliğinden feragat etmek istediklerini belirtir bir mail göndererek feragat işlemlerini yapabilirler.

  • Yedek sırasındaki öğrencilerimiz 27.03.2020 tarihinden sonra boş kalan kontenjanlar olursa ve bu üniversiteler tercihleri arasında varsa, bilgilendirileceklerdir ve yerleştirme işlemleri ofisimiz tarafından yapılacaktır.

  • Bütün bu işlemlerden sonra hareketliliğe hak kazanmış öğrencilerimiz 03.04.2020 tarihine kadar yerleştirildikleri üniversitelere ofisimiz tarafından bildirilecektir.

ÖNEMLİ NOT: 03.04.2020 tarihine kadar gidilecek kurumlara bilgilendirilmesi yapılacak öğrencilerimizin, yerleştirildikleri üniversitelerin bazılarında online başvuru işlemi bulunduğundan, herhangi bir aksilik ya da mağduriyet yaşamamaları için Farabi hareketliliği kapsamında yerleşmiş oldukları üniversitelerin Farabi Değişim Programı sayfalarını takip etmeleri ve duyurularını okumaları yararlarına olacaktır.

 

Dosyalar: